دسته‌بندی نشده

بهترین صرافی صادقیه

صرافی غرب تهران

در این مقاله قصد داریم که شما را با بهترین صرافی صادقیه آشنا کنیم اما قبل از آن بهتر است که کمی با حرفه صرافی آشنا شوید، بنابر این پیشنهاد میکنیم که حتما در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

واژه صرافی برای اولین بار به معنای داد و ستد انواع پول به کار برده شد، در واقع صرافی در گذشته به عنوان یک حرفه با توجه به اینکه مردم از وزن و عیار آگاه نبودند بسیار حرفه زیان آوری بود.

امروزه شرایط بسیار متفاوت شده است و هم اکنون صرافی ریشه بانکداری مدرن محسوب میشود. لازم به ذکر است که صرافی ها نقش بسیارمهمی را در تعیین نرخ ارز دارند، اما به طور معمول تعیین و محاسبه نرخ ارزهای خارجی را در کشور بانک مرکزی و نظام بانکی بر عهده دارند و نرخ تعیین شده را روزانه در اختیار صرافی ها قرار میدهند، البته با توجه به اینکه شرایط اقتصادی در ایران متفاوت است نقش بانک مرکزی کمی کمتر است و صرافی ها با توجه به نرخی که از امارات متحده عربی تعیین میشود در دو نوبت صبح و عصر نرخ خود را به بازار میدهند.

شروع کار صرافی ها

در قرن 17 استفاده از پول کاغذی و هم چنین تاسیس صرافی ها و نرخ تبدیل بین پول های کشورهای مختلف باعث رونق بیشتر این حرفه شد. کار صرافی از زمان های بسیار قدیم وجود داشته و جالب است بدانید که در زمان معبد دوم اورشلیم تعداد زیادی از افراد در حیاط این مکان مشغول به کار صرافی بودند و پول های رومی و یونانی را که دارای عکس خدایان بودند با پول یهودی که در آن زمان تنها پول قابل استفاده در معبد بود تعویض میکردند.

در قرون وسطی شرایط به گونه ای بود که هرکدام از شهر ها حاکم و واحد پولی خود را داشتند و اگر فردی مسافر بود و وارد آن شهر شده بود باید پولی که پول رایج شهر خود بود را با پول رایج آن شهر تعویض میکرد و صرافان با توجه به ارزش مالی پول فرد به او پول رایج شهر را می دادند در واقع انتقال های بزرگ با سکه انجام نمیگرفت و تنها فقط توسط صراف این وجه های بزرگ از یک حساب به حساب دیگر منتقل میشد. در این زمان بود که کار صراف ها بسیار گسترش یافت و کار به جایی کشیده شد که آنها حتی شروع به وام دادن نیز کردند. از تاریخ صرافی که بگذریم میخواهیم شما را بیشتر وارد جزئیات کنیم و شما را با تعاریف جدیدی از صرافی آشنا کنیم.

صرافی صادقیه

در حقیقت صرافی در ایران به دو دسته تقسیم میشود که:

  1. صرافی نوع اول: در صرافی نوع اول صراف فقط به خرید و فروش ارز و هم چنین مسکوک طلا و نقره می پردازند و هرگونه معاملات غیره در این صرافی ها غیر قانونی می باشد.
  2. صرافی نوع دوم: در صرافی نوع دوم نیز خرید و فروش نقدی ارز و مسکوک طلا و نقره صورت میگیرد اما علاوه بر آن نقل و انتقال ارز در چهارچوب مشخص شده مقررات ارزی هم انجام میگیرد برای مثال عملیاتی که در خصوص حواله های ارزی از راه بانک ها و هم چنین موسسات اعتباری که مجوز بانک مرکزی را دریافت کرده اند و یا به ارائه خدماتی از قبیل خدمات برون مرزی که کارگزاران تایید شده و مجاز در خارج از کشور دارند، می پردازند.

البته در ایران این  نوع دسته بندی از سال28/5/1393 وجود ندارد و هرصرافی با توجه به توان خود دست به خرید و فروش نقدی ارزی و یا انجام حواله های ارزی می پردازند. در واقع هم اکنون شما با صرافی به اندازه کافی آشنایی دارید و همین باعث میشود که شما بسیار بهتر متوجه برتری بهترین صرافی صادقیه نسبت به دیگران شوید.

بهنرین صرافی صادقیهبهترین صرافی صادقیه

ممکن است از خود بپرسید که کدام صرافی میتواند امن ترین و یا بهترین مکان برای خرید ارز و … باشد پیشنهاد ما به شما برترین و بهترین صرافی صادقیه می باشد، شما میتواند کلیه امورات ارزی خود را به بهترین صرافی آریا شهر بسپارید.

خدماتی که در بهترین صرافی غرب تهران ارائه میشود عبارت است از:

  • بدون محدودیت به خرید و فروش کلیه ارزهای مختلف دنیا  و در کمترین زمان ممکن به ارسال حواله ارزی از ایران به سراسر دنیا میپردازیم
  • حواله های ارزی را از کشورهای مختلف به ایران دریافت میکنیم.
  • در خصوص کلیه عملیات ارزی شامل انتقال حواله، خرید و فروش نقدی ارز و سکه های بانکی مشاوره ارائه میدهیم.
  • اطلاعات به روز و لحظه ای قیمت ارز ، سکه ، طلا و حواله ارزی کشور را در اختیار شما قرار میدهیم.

با توجه به سابقه طولانی مدت و هم چنین درخشان مجموعه سکه صراف آنتیک صادقیه و با نیم قرن سابقه که در حوزه فعالیت های خرید و فروش ارز و سکه در غرب تهران دارند توانسته اند خود را به بهترین صرافی صادقیه تبدیل کنند، صرافی آنتیک آریا شهر توانسته که بالاترین میزان رضایت مشتریان را کسب کند.

بهترین صرافی آریاشهر

خدمات بهترین صرافی آریاشهر

در حال حاضر بهترین صرافی آریا شهر توانایی ارائه خدماتی از جمله خرید و فروش بدون محدودیت تمامی ارزهاي معتبر کشورهای مختلف دنيا  را دارد و هم چنین خريد و فروش طلا و مسکوکات طلا مانند يادبودها و سکه هاي مضروب شده بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران را دارد و شما میتوانید از بهترین صرافی صادقیه آنها را تهیه کنید. در صرافی آنتیک آریا شهر شما میتوانید با بالاترین امنیت و با خاطری آسوده اقدام به خرید و فروش انواع ارز، سکه، طلا، شمش طلا و… کنید. همه افرادی که در زمینه سرمایه گذاری دارای سابقه ای طولانی مدت هستند، پیشنهاد میکنند که به هیچ عنوان به صرافی های ناشناخته مراجعه نکنید تا امنیت سرمایه شما به خطر نیفتد.

سخن پایانی

اینکه چه چیزی باعث شده که ما به بهترین صرافی صادقیه تبدیل شویم به عوامل مختلفی از جمله سابقه کار، بیمه، سرپرست مجموعه و شهرت و اعتبار صرافی بستگی دارد و شما باید با در نظر گرفتن همه آنها بتوانید بهترین صرافی صادقیه را انتخاب کنید. امیدواریم که توانسته باشیم شما را با ویژگی های بهترین صرافی صادقیه و هم چنین سابقه درخشان خود در زمینه معاملات ارزی آشنا کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *